Dopasuj bieliznę do swojej figury!

Kobiety są piękne i każda jest wyjątkowa w swoim rodzaju. Wystarczy spojrzeć na ciało, które bez względu na wymiary, jest niezwykłe. Dlaczego w takim razie kobiety nie lubią siebie, swojego ciała i mają kompleksy? Z pewnością jednym z powodów jest brak wiedzy i umiejętności doboru prawidłowej bielizny. Przez nieodpowiednio dobraną bieliznę, a zwłaszcza biustonosz kobieta może odczuwać dyskomfort, a przez to nawet czuć się nieatrakcyjnie. Zatem co zrobić, aby to zmienić? Przeczytaj poniżej!

Szczupła figura:

Dobór bielizny dla szczupłej sylwetki nie jest skomplikowany. Taka kobieta może włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy zabudowane majteczki. W każdych będzie wyglądać idealnie! Jeżeli do tego jest posiadaczką niedużego biustu, to także niemal każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wzrokowo piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.

Trochę nadplanowych kilogramów:

Kobiety, które mają trochę dodatkowych kilogramów, lepiej, jeśli zdecydują się na majtki z wysokim stanem, które poprawnie przylegają do ciała. Perfekcyjnie w ich wypadku sprawdzi się bielizna modelująca i wyszczuplająca. Aktualne modele są nadzwyczaj komfortowe. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, także nie będzie odczuwać żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Odpowiednio dobrany model jest w stanie uwydatnić Twoje walory.

Najważniejsze byś Ty czuła się w bieliźnie piękna!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeżeli zdecydujesz się na model korygujący. Nie powinno się rezygnować z tej cechy, każda bielizna może mieć koronkowe eleganckie wstawki i dodawać Ci kobiecości. Zostało wykazane naukowo, że jeśli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest śliczna i odpowiednio leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie widzi, Twoja pewność siebie jest o wiele lepsza.

Najgorzej jest z wyborem odpowiedniego stanika!

W poprzednich latach panowało przekonanie, że kobiety z małymi piersiami mają nosić stanik z miseczką A, a kobiety z dużymi piersiami miseczkę C. Było to nietrafne przekonanie, ponieważ rozmiarów na rynku biustonoszy jest dużo więcej. Do tego są różne fasony. Przecież nie ma tak, że wszystkie kobiety mają ten sam kształt piersi! Różnią się one między sobą, dlatego też nie można dobierać ten sam stanik do kilku różnych osób!

 

Tagi artykułu:
Informacje:
Ocena:
0.00/0
Oceń artykuł:

Komentarze 0

Brak komentarzy

Arykuły w kategorii Moda i uroda

Kobiety są piękne i każda jest wyjątkowa w swoim rodzaju. Wystarczy spojrzeć na ciało, które bez względu na wymiary, jest niezwykłe. Dlaczego w takim razie kobiety nie lubią siebie, swojego ciała i mają kompleksy? Z pewnością jednym z powodów jest brak wiedzy i umiejętności doboru prawidłowej bielizny. Przez nieodpowiednio dobraną bieliznę, a zwłaszcza biustonosz kobieta może odczuwać dyskomfort, a przez to nawet czuć się nieatrakcyjnie. Zatem co zrobić, aby to zmienić? Przeczytaj poniżej!Szczupła figura:Dobór bielizny dla szczupłej sylwetki nie jest skomplikowany. Taka kobieta może włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy zabudowane majteczki. W każdych będzie wyglądać idealnie! Jeżeli do tego jest posiadaczką niedużego biustu, to także niemal każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wzrokowo piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.Trochę nadplanowych kilogramów:Kobiety...