Czy możesz zrobić samodzielnie manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowe nosi mnóstwo kobiet. Nie w tym nic dziwnego, ponieważ jest odporny na uszkodzenia i długo wygląda tak, jakbyś dopiero co wyszła od kosmetyczki. Nie sposób się w nim nie zakochać! Być może na przeszkodzie stoją Ci pieniądze, przecież stałe wizyty w salonie nie należą do tanich. Wiadome jest, że nie można zaniechać odnawiania hybrydy, bo stanie się brzydka, pokażą się odrosty, a paznokcie zaczną się łamać. Nie musisz wybierać! Rób manicure hybrydowy sama!

Produkty niezbędne do wykonania manicure hybrydowego 

Żeby wykonać manicure hybrydowy, musisz wyposażyć się w kilka niezbędnych przyrządów. Nie jest to duża inwestycja, a z pewnością się opłaci. Przede wszystkim musisz nabyć lampę UV. Możesz wybierać pomiędzy małymi, przenośnymi lampami, a także większymi i fachowymi. Ważne, żebyś na początku miała chociaż jedną. Oprócz tego potrzebne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz kilka swoich ulubionych kolorów, w których czujesz się najlepiej i z jakich będziesz w większości wypadków korzystać. Fundamentalnym elementem manicure hybrydowego są baza oraz top. To dzięki nim hybrydy są prawidłowo utwardzone i trzymają się na paznokciach dłużej aniżeli pospolite lakiery. Przy zakupie topu możesz zdecydować się na opcję z połyskiem lub matową, zależnie od tego, w jakiej czujesz się lepiej. Nie zapomnij również o zakupie acetonu, jak również cleanera (odtłuszczacza), służą one do oczyszczania paznokci i znajdujących się na nich substancji. Wszystkie te rzeczy możesz zdobyć osobno albo w zestawie, zarówno w sklepach internetowych, jak i również stacjonarnych.

Jak zrobić paznokcie hybrydowe krok po kroku 

Kiedy masz już wszelkie niezbędne zakupy, czas zacząć robienie manicure hybrydowe. Zanim zaczniesz, oczyść swoje paznokcie i wypiłuj je tak, ażeby otrzymać wybrany przez siebie kształt i zmatowić płytkę paznokcia. Następnym krokiem jest nałożenie jednej warstwy lakieru bazowego oraz umieszczenie paznokci pod lampą, w celu jego utwardzenia. Staraj się nakładać bazę ostrożnie, by manicure nie wyszedł nadmiernie gruby i odstający. Potem, zależnie od tego, który masz lakier, nałóż jedną albo dwie powłoki koloru. Jeśli posiada on ładne krycie, wystarczy jedynie jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru powtórnie użyj lampy UV. Przedostatnim krokiem jest wykorzystanie topu, który utwardzi paznokcie i pozwoli osiągnąć efekt połysku lub matu. Po wyciągnięciu paznokci spod lampy zmyj klejącą warstwę odtłuszczaczem i gotowe! Możesz radować się swoim manicure hybrydowym!

Jak nie robić manicure hybrydowego? 

Każda umiejętność jest na wagę złota, tak samo jest z manicure hybrydowym. Zanim jednak dojdziemy do zadowalającego nas efektu, możemy popełniać błędy, które będą skutkować odpadaniem hybrydy, a to może doprowadzić nas do zaniechania dalszej nauki. Zobacz, czy popełnisz te błędy! Przygotowanie płytki traktujesz po macoszemu? To wielki błąd! Jest to jedna z kluczowych zasad, które muszą wejść Ci w nawyk. Nie zabezpieczasz wolnego brzegu? Jest to wbrew pozorom ważny etap manicure. Jeśli dobrze jest zabezpieczony, to znacznie wpływa na to, czy hybryda jest trwała. Blokuje wejście kurzu, bakterii i niewielkich zanieczyszczeń.

Informacje:
Ocena:
0.00/0
Oceń artykuł:

Komentarze 0

Brak komentarzy

Arykuły w kategorii Moda i uroda

Manicure hybrydowe nosi mnóstwo kobiet. Nie w tym nic dziwnego, ponieważ jest odporny na uszkodzenia i długo wygląda tak, jakbyś dopiero co wyszła od kosmetyczki. Nie sposób się w nim nie zakochać! Być może na przeszkodzie stoją Ci pieniądze, przecież stałe wizyty w salonie nie należą do tanich. Wiadome jest, że nie można zaniechać odnawiania hybrydy, bo stanie się brzydka, pokażą się odrosty, a paznokcie zaczną się łamać. Nie musisz wybierać! Rób manicure hybrydowy sama!Produkty niezbędne do wykonania manicure hybrydowego Żeby wykonać manicure hybrydowy, musisz wyposażyć się w kilka niezbędnych przyrządów. Nie jest to duża inwestycja, a z pewnością się opłaci. Przede wszystkim musisz nabyć lampę UV. Możesz wybierać pomiędzy małymi, przenośnymi lampami, a także większymi i fachowymi. Ważne, żebyś na początku miała chociaż jedną. Oprócz tego potrzebne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz kilka swoich ul...